Negocjacje i mediacje biznesowe, sądowe i pozasądowe

utworzone przez | lip 26, 2023

Celem studiów jest przygotowanie do pracy w takich zawodach jak: negocjator (np. policyjny), mediator w biznesie, a także jako mediator sądowy (w sprawach karnych, z nieletnim sprawcą czynu karalnego oraz cywilnych) i pozasądowy, w tym w zakresie mediacji szkolnych.

Studia przygotowują do propagowania idei mediacji w społeczeństwie obywatelskim. Wiedza teoretyczna z zakresu psychologii, prawa, pedagogiki i socjologii jest uzupełnieniem treningów mediacyjnych jako dominującej formy kształcenia na tym kierunku. Uczestnicy studiów zapoznają się z wykorzystaniem nowych technologii w komunikacji społecznej.

Studia mają charakter wysoce praktyczny, warsztatowy, wzbogacony o przewodnik po zawodzie i postępowaniu mediatora i negocjatora.

Absolwent studiów może pracować w poszukiwanych na rynku i prestiżowych zawodach (numer kwalifikacji zawodowej wg rozporządzenia MPiPS z dn. 27.04.2010 r.): mediator (263502), negocjator biznesowy (242104), negocjator policyjny (335501), specjalista komunikacji społecznej (263408).

Czas trwania: 3 semestry (realizowane w czasie dwóch), zjazdy w soboty i niedziele co 2-3 tygodnie

Koszt studiów: 3500 zł + 200 zł (wpisowe)

Formularz aplikacji

ZAPISZ SIĘ NA STUDIA 

简体中文 ZH-CN English EN Polski PL Русский RU Türkçe TR Українська UK