Wychowanie i opieka – guwernantka / guwerner

utworzone przez | lip 26, 2023

Studia podyplomowe „Wychowanie i opieka – guwernantka / guwerner” to nowoczesne studia interdyscyplinarne, odpowiedź na potrzeby współczesnego społeczeństwa.
Dzieci to nasza największa nadzieja, w nich lokujemy nie tylko uczucia, ale staramy się zapewnić im najlepszą przyszłość. Sami nie możemy poświęcić im tyle czasu, ile pragniemy; musimy przecież pracować i dbać o rozwój osobisty. Guwernantka / guwerner to pedagog – specjalista w różnych obszarach związanych z opieką i wychowaniem, bezpieczeństwem i zrównoważonym rozwojem człowieka – dziecka.

Lepsza przyszłość dziecka to nie tylko warunki materialne, ale i ekskluzywna i profesjonalna opieka. Zapewnić ją może jedynie guwernantka – idealna niania, opiekunka i nauczycielka.

Nasze studia podyplomowe dla guwernantek pozwalają na przyswojenie podstaw psychologii, elementów dietetyki i żywienia dzieci, savoir vivre, nowych technologii ICT, autoprezentacji i organizacji czasu pracy, języka angielskiego i francuskiego, psychologii, edukacji muzycznej i plastycznej, gier i zabaw w różnych grupach wiekowych, nauki gry na pianinie, gimnastyki korekcyjnej i pierwszej pomocy. Studia zapoznają także z zagadnieniami mediów i bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, a także organizacji prac domowych i sztuki dyplomacji.

Dzięki profesjonalnej guwernantce / guwernerowi zyskujemy pewność, że nasze dziecko wyrośnie na zrównoważonego emocjonalnie, kulturalnego i żądnego wiedzy człowieka.

Absolwenci mogą podjąć pracę m.in. w takich zawodach jak (numer kwalifikacji zawodowej wg rozporządzenia MPiPS z dn. 27.04.2010 r.): guwernantka (zgłoszona do wpisu na listę), opiekunka domowa (532201), nauczyciel w placówkach pozaszkolnych (235910), opiekunka dziecięca (325905), asystent nauczyciela dziecka cudzoziemca (234113), wychowawca małego dziecka( 234202).

Czas trwania: 3 semestry (realizowane w czasie dwóch), zjazdy w sobotę i niedzielę co 2-3 tygodnie

Koszt studiów: 3500 zł + 200 zł (wpisowe)

Formularz aplikacji

ZAPISZ SIĘ NA STUDIA

简体中文 ZH-CN English EN Polski PL Русский RU Türkçe TR Українська UK