Możliwy jest dostęp do zasobów e-biblioteki zawierającej publikacje z zakresu ekonomii i zarządzania dla studentów WSZ “OECONOMICUS” Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego z siedzibą w Szczecinie, Ekonomii na Wyższej Szkole Współpracy Międzynarodowej i Regionalnej im. Zygmunta Glogera w Wołominie, Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli oraz z administracji. Studenci zainteresowani dostępem do cyfrowych zasobów bibliotecznych mogą odbierać w Sekretariacie WSWMiR indywidualne kody PIN, ewentualnie za pośrednictwem e-mail. Kod dostępu ważny jest 1 rok od uruchomienia i w następnym roku należy pobrać kolejny kod. 

Materiały dodatkowe:

IBUK libra folder

IBUK libra pomoc

 

Nowoczesny, szybki i przyjemny dostęp do wiedzy DLA KAŻDEGO!

Serwis IBUK Libra, należący do Wydawnictwa Naukowego PWN, istnieje od 2007 roku. Platforma udostępnia publikacje w wersji elektronicznej oraz - dla zainteresowanych - inne zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

O tym, że warto z nami współpracować, przekonało się już kilkuset klientów. Z naszych usług korzystają m.in. największe biblioteki akademickie i publiczne, uczelnie, instytucje państwowe oraz firmy prywatne w całej Polsce. IBUK Libra to godny zaufania partner, który aktywnie współuczestniczy w procesie pogłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności na różnych etapach edukacji.

IBUK Libra

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA, INNOWACYJNA TECHNOLOGIA KILKASET TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW


WIEDZA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Skontaktuj się z nami

Federacja Uczelni Aglomeracji Warszawskiej

Adres:
05-200 Wołomin
ul. Laskowa 4

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt: 09.00 - 17.00
Sob. - Nd.: 08.00 - 18.00

ytfb

Dziekanat
Tel.: +48 22 787 40 44
Fax: +48 22 787 40 44
e-mail: sekretariat@fuaw.pl

Mgr Magdalena Zrelli
Tel.: 22 787 40 44
e-mail: m.zrelli@fuaw.pl

FUAW © 2022 by MEG